Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs

Firemné večierky

Rôzne obdobia v roku prinášajú so sebou aj firemné podujatia, ktoré ponúkajú priestor popri každodenných pracovných dňoch aj na príjemnú zábavu a spoločenský život. Konajú sa častokrát v letnom období pred dovolenkami a prázdninami alebo v predvianočnom období ako nepracovné zavŕšenie celého roka. Mnohokrát na firemných večierkoch popri DJ - ovi vystupujú aj ďalší účinkujúci a umelci. 

Aj na týchto podujatiach v plnej miere uplatňujem svoje skúsenosti z večierkov väčšieho či menšieho rozsahu a aktívne spolupracujem s ďalšími účinkujúcimi po technickej aj programovej stránke. Na týchto akciách mám takisto k dispozícii bezdrôtové mikrofóny, ktoré sa dajú v plnej miere využiť. Ozvučenie veľkých sál a kongresových hál zabezpečujem spoločne s partnerskými hudobnými agentúrami. Aj na firemných večierkoch býva vekové zloženie hostí rôznorodé. Rozsahom svojho hudobného archívu dokážem vyhovieť pestrej škále vekových kategórií. Moderujem a uvádzam aj tieto podujatia, takže hostia vždy presne vedia o dianí, aj o prebiehajúcom programe.

Niekoľkoročná úspešná spolupráca s mnohými organizáciami a firmami na letných aj vianočných večierkoch je dôkazom mojej kvalitnej a spoľahlivej práce. Teším sa na spoluprácu aj s vašou firmou alebo organizáciou na podujatiach počas celého roka plných nezabudnuteľnej kvalitnej zábavy. 

 

TOPlist