Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs

Plesy

K pestrému spoločenskému životu patria aj plesy. Plesy firemné, plesy rôznych organizácií alebo združení, mládežnícke, školské, reprezentačné, plesy športovcov, hasičov, plesy gymnázií, rodičovské, plesy farské, obecné, mestské, krajské... Všetky tieto podujatia spája chuť sa zabávať, odreagovať, spoločensky sa vyžiť po pracovných povinnostiach.

Hlavné obdobie plesov, takzvaná plesová sezóna začína Štefanskými plesmi 26. decembra a trvá až do Popolcovej stredy, ktorá býva väčšinou až začiatkom marca. Plesy sa ale konajú aj v iných obdobiach roka, ako napríklad v období žatvy, poľovačiek, jarmokov, vinobraní... Častokrát sú slávnostným vyvrcholením mnohých životných udalostí. Aj plesy v mojom podaní sú spojené s moderovaním podujatia, citom pri výbere hudby, pri dĺžke aj zostavení tanečných kôl, prípadne aj s moderovaním žrebovania tomboly. Na plesoch spolupracujem aj s účinkujúcimi umelcami. Ozvučenie, dynamické osvetlenie tanečného parketu aj dekoratívne nasvietenie sály som takisto schopný prispôsobiť rôznym priestorom a veľkosti plesu, prípadne počtu pozvaných hostí.

Plesy sú výbornou príležitosťou na zábavu, na tanec a na príjemný kultúrny zážitok. Vynikajúcu kultivovanú zábavu, profesionálne moderovanie, bezproblémovú spoluprácu s účinkujúcimi, spoľahlivosť - toto všetko vám ponúkam na vašom plese. 


TOPlist