Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs

Svadby

Svadobný deň je jedným z najkrajších dní v živote človeka. Predchádzajú mu niekoľkomesačné prípravy, ktoré vyvrcholia svadobným obradom a svadobnou oslavou. S prípravami týchto najkrajších chvíľ treba začať včas a určite si ich nenechávať na poslednú chvíľu.

Jednou z najdôležitejších súčastí svadobnej oslavy je profesionálny DJ - DJ, ktorý splní vaše želania a predstavy. O nich, o programe a o priebehu vašej svadby a výbere hudby je pre mňa dôležité vedieť čo najskôr a čo najviac. Je dôležité dohodnúť sa na celom priebehu svadobnej oslavy, akú hudbu chcete a akú nie, aké zvyklosti, súťaže, tradície chcete mať práve na vašej svadbe. Veľmi vhodné a osvedčené je aj osobné stretnutie, kde sa toto všetko dá upresniť a doladiť. Každá svadba je jedinečná a preto je veľmi dobré prejsť si spoločne celý jej priebeh tak, aby boli splnené predstavy novomanželov aj svadobných hostí.

Na svadbe mám k dispozícii celý svoj hudobný archív, takže vaše požiadavky sa dajú korigovať aj na mieste. Svadobnú oslavu aj uvádzam a moderujem, takže hostia vždy vedia o dianí a zvyklostiach, ktoré práve nasledujú. Záberom hudobného archívu sa snažím vyhovieť všetkým vekovým skupinám na svadobnej oslave. K svadbe môžu patriť aj zvyklosti ako krájanie svadobnej torty, čítanie svadobných telegramov, vyberanie do vienka, sólo pre nevestu, čepčenie, odhadzovanie svadobnej kytice, sťahovanie a odhadzovanie podväzku, redový tanec, alebo aj rôzne súťaže a hry. Aj tieto svadobné zvyklosti sú sprevádzané mojím moderovaním.

K výberu hudby patrí aj výber vášho prvého tanca, prípadne ďakovného rodičovského tanca, výber skladby pri vstupe do sály, alebo pri krájaní svadobnej torty, ako aj výber skladby pri príchode po prezlečení. Hudba a zábava sú na svadobnej oslave veľmi dôležité, pretože to je hlavne to, načo hostia spomínajú aj po mnohých rokoch. Preto sa vždy snažím, aby spomínali a celú svadbu prežili čo najlepšie.

V prípade potreby vám dokážem sprostredkovať služby profesionálneho kameramana alebo fotografa. Atmosféru dokáže dotvoriť aj dobrý harmonikár alebo cimbalová hudba, s ktorými takisto spolupracujem.

Cit pri výbere hudby, usporiadaní tanečných kôl, vhodné moderovanie, prispôsobivosť, bohatý hudobný archív, zodpovednosť a spoľahlivosť vám dávam k dispozícii aj na vašej svadbe. 


TOPlist