Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs

Rodinné oslavy

Popri každodennom pracovnom živote prichádzajú aj udalosti, kedy sa rodina a blízky stretávajú, komunikujú, vymieňajú si zážitky a hlavne spoločne oslavujú, zabávájú sa, tancujú. Sú to výnimočné chvíle stretnutí blízkych. Tieto udalosti majú byť naozaj nezabudnuteľné, plné výbornej zábavy, na ktorú budú všetci hostia dlho spomínať.

Či už sú to narodeninové oslavy, 30. - tky, 40. - tky, 50. - tky, 60. - tky, výročia svadby - bronzové, krištáľové, porcelánové, strieborné, perlové, koralové, rubínové, jantárové, zlaté, smaragdové, diamantové, železné, platinové, nebeské, birmovky, promócie, meniny, oslavy 1. svätého prijímania alebo aj iné jubileá, či už firemné alebo súkromné, ako aj školské stretávky - všetky tieto podujatia spája chuť sa zabaviť a prežiť príjemné chvíle.

Častokrát býva aj na týchto podujatiach pestré vekové zloženie hostí, ktorí majú rôzne predstavy a požiadavky na výber hudby a zostavenie tanečných kôl. Širokým záberom svojho hudobného archívu a dlhoročnými skúsenosťami dokážem vyhovieť aj týmto požiadavkám a splniť predstavu pozvaných hostí a oslavujúcich. Vďaka bezdrôtovým mikrofónom sa dajú realizovať aj príhovory alebo gratulácie z akéhokoľvek miesta sály. Bezdrôtové mikrofóny sa dajú využiť aj na spev počas prestávok medzi tanečnými kolami. Spolupracujem aj s harmonikárom, ktorý môže príjemne vyplniť priestor medzi tanečnou zábavou. 

Aj pred rodinnými oslavami realizujem osobné stretnutia, kde s vami preberiem celý priebeh, výber hudby, aj všetky vaše predstavy o oslave. Svojím moderovaním, výberom hudby aj zostavením tanečných kôl sa vždy snažím splniť vaše predstavy a želania. Rodinné oslavy sú vysoko individuálne a hlboko osobné momenty, ktoré nám ostávajú v srdci po celý život. S touto myšlienkou na pamäti ponúkam svoje služby pre vás. 

TOPlist