Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs

SEZÓNNA PONUKA

  • Firemné večierky - sezóna jeseň/zima 2018

Uprostred kolobehu jesenných pracovných dní v závere tohto roka prebieha naplno už aj rezervácia termínov firemných večierkov, ktoré sú často súčasťou rôznych školení, seminárov a prednášok. V mnohých prípadoch bývajú zavŕšením viacdňových pracovných aktivít, ktoré ukončuje spoločenský večer s tancom a zábavou.

Pre organizácie ponúkam voľné termíny na firemné podujatia tak cez pracovný týždeň, ako aj počas víkendov. Tieto voľné termíny sú vám k dispozícii spolu s mojím moderovaním, ozvučením, dynamickým osvetlením tanečného parketu a možnosťou prípadného využitia dekoratívneho nasvietenia sály a karaoke show.

Pre váš koncoročný vianočný firemný večierok využite v tomto období aj možnosť včasnej rezervácie veľmi žiadaných decembrových termínov. 

  • Svadobné oslavy v roku 2019 

Už dlhší čas zároveň naplno prebieha aj obsadzovanie svadobných termínov pre rok 2019. Ak chcete mať v oblasti hudby a tanečnej zábavy kvalitu, profesionalitu a spoľahlivosť spolu s moderovaním priebehu svadby, súťaží a hier, tak neváhajte, termíny svadobnej sezóny od januára 2019 sú vám k dispozícii. 

V poslednom období sa veľmi obľúbenými a žiadanými stali aj piatkové svadby. Neváhajte využiť ich benefity, ktoré sú hlavne vo väčšej dostupnosti vami vybranej obľúbenej svadobnej sály a väčšej pravdepodobnosti, že aj svadobný DJ, fotograf či kameraman vám môžu byť k dispozícii na kompletné zabezpečenie vašej svadobnej oslavy. 

Voľné termíny sú vám k dispozícii spolu s doplnkovými službami ako karaoke show či dekoratívne nasvietenie priestorov značkovým LED osvetlením - LED barmi American DJ. Ako bonus pre vás sa neúčtuje hudobná produkcia po dohodnutom predpokladanom trvaní. Rezervujte si termín svojej svadobnej oslavy čím skôr.

K tomu, aby som vyhovel vašim želaniam, predstavám a požiadavkám, uplatňujem svoje 23-ročné skúsenosti a individuálny prístup ku každému vášmu podujatiu. 

  • Stužkové slávnosti v roku 2019 

So začiatkom školského roka po letnom prázdninovom období je vhodný čas rezervovať si termín vašej stužkovej slávnosti - spoločenskej udalosti, ktorú zažijete naozaj len raz v živote. V tomto období sú vám k dispozícii ešte aj niektoré posledné voľné termíny pre stužkové slávnosti v roku 2018.

Obdobie stužkových slávností trvá od začiatku októbra až do polovice decembra a víkendových termínov v tomto krátkom období naozaj nie je veľa. Aby platilo to výstižné: "Navždy sa zachová v pamäti stužková", treba ju určite zveriť do rúk profesionála so skúsenosťami. 

Spoluprácu na študentskom programe, pomoc pri výbere hudby, bohatý hudobný archív pre všetky vekové kategórie a dlhoročné skúsenosti z veľkého množstva zrealizovaných stužkových slávností rôznych stredných škôl vám dávam k dispozícii aj k tej vašej, ktorá je naozaj výnimočnou udalosťou, ktorá sa koná iba raz.

Dajte si na nej naozaj záležať pri včasných prípravách a rezervácii jej termínu už teraz. 

  • Plesy - sezóna 2019

Práve v tomto období je ten najvyšší čas na rezerváciu termínov pre hlavnú plesovú sezónu, ktorá bude tentokrát prebiehať v tradičnom období od 26.12.2018 do 6.3.2019. 

Plesy rôznych firiem, organizácií, združení, mládežnicke, školské, reprezentačné, plesy športovcov, hasičov, plesy gymnázií, rodičovské, farské, obecné, mestské či krajské, sú výbornou príležitosťou na zábavu, tanec a na príjemný kultúrny zážitok.

Neváhajte, kontaktujte ma a rezervujte si včas termín vášho plesu v nadchádzajúcej tradičnej plesovej sezóne aj vy. 

Kompletný balík ponúkaných služieb:

- 6 ks dynamických svetelných efektov American DJ

- 4 ks oceľové zvukové a svetelné stojany

- 4 ks mini gobo lasery

- 2 ks zvukové reproduktory Beyma

- 2 ks profi multiprehrávače Pioneer

- 2 ks bezdrôtové mikrofóny Beyerdynamic

- 1 ks profi mixážny pult Pioneer

- 1 ks profi DJ slúchadlá Pioneer

- 1 ks šnúrový mikrofón Shure

- 1 ks zosilňovač Behringer EUROPOWER 1500 W

- 1 ks výkonný 1000 W dymostroj Antari Z - II s diaľkovým ovládaním

- možnosť karaoke show spolu s bezdrôtovými mikrofónmi a 105 cm LCD obrazovkou

- možnosť dekoratívneho nasvietenia priestorov značkovými LED barmi - American DJ

Pri svojej práci využívam profi produkty značiek:

 

TOPlist