Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs

SEZÓNNA PONUKA

  • Firemné večierky - sezóna jar/leto 2018

Počas úvodných pracovných dní nového roka 2018, po sviatočnom rodinnom oddychu, prebieha naplno už aj rezervácia termínov firemných večierkov, ktoré sú často súčasťou rôznych školení, seminárov a prednášok. V mnohých prípadoch bývajú zavŕšením viacdňových pracovných aktivít, ktoré ukončuje spoločenský večer s tancom a zábavou.

Pre organizácie ponúkam voľné termíny na firemné podujatia tak cez pracovný týždeň, ako aj počas víkendov. Tieto voľné termíny sú vám k dispozícii spolu s mojím moderovaním, ozvučením, dynamickým osvetlením tanečného parketu a možnosťou prípadného využitia dekoratívneho nasvietenia sály a karaoke show.

Pre váš preddovolenkový letný firemný večierok využite v tomto období aj možnosť včasnej rezervácie veľmi žiadaných júnových termínov. 

  • Svadobné oslavy v roku 2018 

V týchto dňoch zároveň naplno prebieha obsadzovanie svadobných termínov pre rok 2018. Ak chcete mať v oblasti hudby a tanečnej zábavy kvalitu, profesionalitu a spoľahlivosť spolu s moderovaním priebehu svadby, súťaží a hier, tak neváhajte, termíny svadobnej sezóny 2018 sú vám k dispozícii. 

Voľné termíny sú Vám k dispozícii spolu s doplnkovými službami ako karaoke show, či dekoratívne nasvietenie priestorov značkovým LED osvetlením - LED barmi American DJ. Ako bonus pre Vás sa neúčtuje hudobná produkcia po dohodnutom predpokladanom trvaní. Rezervujte si termín svojej svadobnej oslavy čím skôr.

K tomu, aby som vyhovel Vašim želaniam, predstavám a požiadavkám uplatňujem svoje 23 ročné skúsenosti a individuálny prístup ku každému Vášmu podujatiu. 

  • Stužkové slávnosti v roku 2018 

Po vianočných prázdninách je práve v tomto období ten najvyšší čas rezervovať si termín vašej stužkovej slávnosti - spoločenskej udalosti, ktorú zažijete naozaj len raz v živote. V tomto období naplno obsadzujem aj termíny stužkových slávností pre rok 2018.

Obdobie stužkových slávností trvá od začiatku októbra až do polovice decembra a víkendových termínov v tomto krátkom období naozaj nie je veľa. Aby platilo to výstižné: "Navždy sa zachová v pamäti stužková", treba ju určite zveriť do rúk profesionála so skúsenosťami. 

Spoluprácu na študentskom programe, pomoc pri výbere hudby, bohatý hudobný archív pre všetky vekové kategórie a dlhoročné skúsenosti z veľkého množstva zrealizovaných stužkových slávností rôznych stredných škôl vám dávam k dispozícii aj k tej vašej, ktorá je naozaj výnimočnou udalosťou, ktorá sa koná iba raz.

Dajte si na nej naozaj záležať pri včasných prípravách a rezervácii jej termínu už teraz. 

  • Plesy - sezóna 2018

Ešte aj v týchto dňoch stále prebieha rezervácia termínov pre hlavnú plesovú sezónu, ktorá bude tentokrát trvať kratšie obdobie, a to od 26.12.2017 do 14.2.2018.

Plesy rôznych firiem, organizácií, združení, mládežnicke, školské, reprezentačné, plesy športovcov, hasičov, plesy gymnázií, rodičovské, farské, obecné, mestské či krajské, sú výbornou príležitosťou na zábavu, tanec a na príjemný kultúrny zážitok.

Neváhajte, kontaktujte ma a rezervujte si včas termín vášho plesu v nadchádzajúcej skrátenej plesovej sezóne aj vy. 

Kompletný balík ponúkaných služieb:

- 6 ks dynamických svetelných efektov American DJ

- 4 ks oceľové zvukové a svetelné stojany

- 4 ks mini gobo lasery

- 2 ks zvukové reproduktory Beyma

- 2 ks profi multiprehrávače Pioneer

- 2 ks bezdrôtové mikrofóny Beyerdynamic

- 1 ks profi mixážny pult Pioneer

- 1 ks profi DJ slúchadlá Pioneer

- 1 ks šnúrový mikrofón Shure

- 1 ks zosilňovač Behringer EUROPOWER 1500 W

- 1 ks výkonný 1000 W dymostroj Antari Z - II s diaľkovým ovládaním

- možnosť karaoke show spolu s bezdrôtovými mikrofónmi a 105 cm LCD obrazovkou

- možnosť dekoratívneho nasvietenia priestorov značkovými LED barmi - American DJ

Pri svojej práci využívam profi produkty značiek:

 

TOPlist